Menu Sluiten
Matthew Halsall

Matthew Halsall

Salute To The Sun
Gondwana Records
Jazz
Het is vijf jaar terug dat het laatste studioalbum Into Forever van Matthew Halsall verscheen. Op Salute To The Sun klinkt Halsall als herboren. Hij besloot naar nieuwe muzikanten op zoek te gaan, bassist Gavin Barras was de enige die bleef. Al snel bleek dat de nieuwe band en de nieuwe manier van spelen Halsall inspireerden. Salute To The Sun is derhalve een fascinerende collectie composities die het potentieel van Halsalls spiritual jazz laat horen. De sfeer is ingetogen maar soulvol en de muzikanten spelen volledig in dienst van de composities. Halsall was altijd al een begenadigd trompettist met een onfeilbare techniek die immer op zijn gevoel speelde. Maar wat hij op Salute To The Sun laat horen, dringt nog dieper binnen. Hij tilt met zijn wonderbaarlijke spel de muzikanten om zich heen op. Meesterlijk album.
Dick Hovenga

Deel bericht

Laatste recensies

Butcher Brown

Letters From The Atlantic Concord Jazz/V2 Butcher Brown omschrijft zichzelf als ‘hip-hop Mahavishnu’, een moderne 21ste-eeuwse erfgenaam van jazzrockformaties uit de jaren 70 als Mahavishnu

Lees verder »

Joep van Rhijn

Between Fact & Fiction Eigen beheer Trompettist en bugelspeler Joep van Rhijn heeft een nieuws album: Between Fact & Fiction. Dit project is een samenwerking met de

Lees verder »

Buddy Guy

This Is Buddy Guy! Craft Recordings/Concord In 1968 tekende Buddy Guy bij Vanguard en bracht er zijn tweede studioalbum A Man And The Blues uit.

Lees verder »