Menu Sluiten

Jazz Not Jazz lijstjes #2 2013

Hier zijn de Jazz not Jazz lijstjes van onze medewerkers in nummer 2 2013.

 

 

Frank Bolder (LantarenVenster, North Sea Jazz)
1. José James – No Beginning No End (Blue Note)
2. Ibrahim Maalouf – Wind (Harmonia Mundi)
3. Eric Legnini And The Afro Jazz Beat – Sing Twice! (Discograph/Harmonia Mundi)
4. Hiatus Kaiyote – Tawk Tomahawk (Eigen Beheer)
5. Bassekou Kouyaté & Ngoni Ba – Jama Ko (Out Here Records)
6. In The Country – Sunset Sunrise (Act)
7. Kaki King – Glow (Velours)
8. Donny McCaslin – Casting For Gravity (Greenleaf)
9. Ben Harper With Charlie Musselwhite – Get Up! (Stax Records)
10. Chris Potter – The Sirens (ECM)

Jaap Brienen (KRO/Radio 6 Soul & Jazz)
1. Laura Mvula – Sing To The Moon (Sony)
2. Madeleine Peyroux – The Blue Room (Universal)
3. José James – No Beginning No End (Blue Note)
4. Till Brönner – Till Brönner (Verve)
5. Jamie Lidell – Jamie Lidell (V2)
6. Alice Russell – To Dust (Rough Trade)
7. June Noa – Not Guilty (Waterland)
8. Allen Stone – Allen Stone (Universal)
9. Bilal – A Love Surreal (Purpose)
10. Gary Clark Jr. – Black And Blu (Warner)

Guido van Dieren (North Sea Jazz Club, Amsterdam/Bird, Rotterdam)
1. Avishai Cohen – Triveni II (Anzic Records)
2. Matthew E. White – Big Inner (Hometapes)
3. Ibrahim Maalouf – Wind (M’ister)
4. Nostalgia 77 & The Monster – The Taxidermist (Tru Thoughts)
5. Darkstar – News From Nowhere (Warp)
6. Kiki Gyan – 24 Hours in A Disco (Soundway)
7. Lee Fields – Let s Talk over it (Truth & Soul)
8. Toro Y Moi – Anything in Return (Car Park)
9. iEt – The Kitchen Records serie 2 (Eigen Beheer)
10. FaltyDl – Hard Courage (Ninja Tune)

Gent Jazz Team (Gent Jazz)
1. Wayne Shorter – Without A Net (Blue Note)
2. Trixie Whitley – Fourth Corner (Unday Records)
3. José James – No Beginning No End (Blue Note)
4. Eric Legnini And The Afro Jazz Beat – Sing Twice! (Discograph/Harmonia Mundi)
5. Rudresh Mahanthappa – Gamak (ACT)
6. Mostly Other People Do The Killing – Slippery Rock (Hot Cup Records)
7. Joe Lovano – Cross Culture (Blue Note/EMI)
8. Miles Davis Quintet – Live in Europe 1969: The Bootleg Series vol.2 (Legacy/Sony)
9. Tape Cuts Tape – Black Mold (Heavenhotel/Rough Trade)
10. Kurt Elling – 1619 Broadway: Building Project (Concord Jazz)

Koen Graat (November Music, Jazz in Duketown, Jazzism)
1. Nik Bärtsch’s Ronin – Live (ECM Records)
2. Ibrahim Maalouf – Wind (Mi’ster)
3. Magico – Carta de Amor (ECM Records)
4. Splashgirl – Field Day Rituals (HUBRO)
5. Rudresh Mahanthappa – Gamak (ACT)
6. Chris Potter – The Sirens (ECM Records)
7. Hidden Orchestra – Archipelago (Tru Thoughts)
8. De Jongens Driest Brass Quintet – In Full Color (De Jongens Driest)
9. Angles 8 – By Way of Deception (Clean Feed Records)
10. Eline Duni Quartet – Matanë Malit (ECM Records)

Sander Grande (MOJO, North Sea Jazz Festival)
1. José James – No Beginning No End (Blue Note)
2. Ibrahim Malouf – Wind (Misterproduction/Harmonia Mundi)
3. Kaki King – Glow (Velours)
4. Hiatus Kaiyote – Tawk Tomahawk (Eigen Beheer)
5. Snarky Puppy – Groundup (Blue Note)
6. Quantic presents Ondatropica
7. Laura Mvula – She EP (RCA Victor)
8. Gary Clark Jr. – Black And Blu (Warner)
9. The NEXT Collective – Cover Art (Concord/Universal)
10. Bajofondo – Presente (Sony)

Guuz Hoogaerts (Jazzism, Varagids, Esquire)
1. José James – No Beginning No End (Blue Note)
2. Alice Russell – To Dust (Tru Thoughts)
3. Janne Schra – Janne Schra (Universal)
4. Diverse Artiesten – Studio One Ironsides (Studio One/Soul Jazz)
5. Orlandivo – Orlandivo (Kindred Spirits)
6. Ntjam Rosie – At the Back of Beyond (Gentle Daze)
7. Lilian Hak – Guns, Lust & Dust (SirenMusic)
8. Silmus – Ostara (Volkoren)
9. Gilles Peterson – Black Jazz Radio (Black Jazz)
10. iET – The Kitchen Recordings (iEtMusic)

Phil Horneman (Wicked Jazz Sounds)
1. Dexter Story – Seasons (Kindred Spirits)
2. BRZZVLL – Polemicals (Melting Pot)
3. Alice Russell – To Dust (Tru Thoughts)
4. Mark de Clive-Low & Rotterdam Jazz Orchestra – Take The Space Train (Tru Thoughts)
5. Jamie Lidell – Jamie Lidell (Warp)
6. Ty – Kick Snare And An Idea (Tru Thoughts)
7. Charles Bradley – Victim Of Love (Daptone)
8. Hundred Strong & Joseph Malik – Out Of Time (High Noon)
9. Trevor & Lisa – Clap ’n Hustle (Favorite Recordings)
10. Natural Self – Neon Hurts My Eyes (Tru Thoughts)

Anne Koperdraat (BIMhuis Amsterdam)
1. Paradoxicla Frog – Union (Clean Feed)
2. Mostly Other People do the Killing – Slippery Rock (Hot Cup Records)
3. LeMystère Jazz de Tombouctou – Le Mystère Jazz de Tombouctou (Kindred Spirits)
4. Alexander von Schlippenbach – Schlippenbach plays Monk (Intakt Records)
5. Eric Boeren 4tet – Coconut (Platenbakkerij)
6. Billy Martin’s Wicked Knee – Heels over Head (Amulet Records)
7. Getatchew Mekuria & The Ex & Friends – Y’anbessaw Tezeta (Terp Records)
8. The Whammies – Music of Steve Lacy (Driff Records)
9. Living by Lantarns – New Myth/Old Science (Cuneiform Records)
10. Christian Lillinger’s Grund – Second Reason (Clean Feed)

Marcel Kranendonk (Jazz enter)
1. ICP Box 1275 – I (Challenge)
2. Ivo Perelman, Joe Morris & Gerald Cleaver – Family Ties (Leo Records)
3. Stefan Pasborg – Free Moby Dick (ILK/Challenge)
4. Charles Mingus – The Jazz Workshop Concerts 1964/65 (Mosaic Records)
5. Grass Roots – Grass Roots (Aum Fidelity)
6. Living By Lanterns – New Myth/Old Science (Cuneiform Records)
7. Enrico Rava – On The Dance Floor (ECM)
8. Rob Mazurek Octet – Skull Sessions (Cuneiform Records)
9. Paolo Fresu Devil Quartet – Desertico
10. Han Bennink Trio – Bennink & Co (Ilk/Challenge)

Ruud Meijer (HP, Jazzism, Luister, AD, Revolver, L’Officiel Hommes)
1. Miles Davis Quintet – Live in Europe 1969: The Bootleg Series vol.2 (Legacy/Sony)
2. René Thomas, Lee Konitz e.a. – Jazz On Disques Vogues (Sony)
3. Scott Walker – Bish Bosch (AAD)
4. Zapp4 – We Suck Young Blood (Buzz/Challenge)
5. Instant Composers Pool – Box (Challenge)
6. Jef Neve – Sons Of The New World (Universal)
7. Villagers – Awayland (V2)
8. The More Socially Relevant Jazz Music Ensemble – Mostly Improvised Instrumental Indie Music (Mainland Records)
9. Trixie Whitley – Fourth Corner (Strong Blood Records)
10. Ad Colen Quartet – Spark (Sweet Briar Music)

Niels Nieuborg (North Sea Jazz Club)
1. NEXT Collective – Cover Art (Concord)
2. Chris Dave – Drumheadz Mixtape (Glow 365)
3. Adrian Younge & The Delfonics – Adrian Younge Presents The Delfonics (Waxpoetics Records)
4. Gary Bartz – Coltrane Rules Tao of a Musical Warrior (Oyo Recordings)
5. Erimaj – Conflict Of A Man (Don’t Cry Recordings)
6. José James – No Beginning No End (Blue Note)
7. Chris Turner – LOVElife Is A Challenge (Eigen Beheer)
8. Unknown Mortal Orchestra – II (Fat Possum Records)
9. Bilal – A Love Surreal (E1 Records)
10. Om’mas Keith – City Pulse (Eigen Beheer)

Onno Post (LantarenVenster)
1. José James – No Beginning No End (Blue Note)
2. Alice Russell – To Dust (Tru Thoughts)
3. Hiatus Kaiyote – Tawk Tomahawk (Bandcamp)
4. Jamie Lidell – Jamie Lidell (Warp)
5. Mark de Clive-Low & Rotterdam Jazz Orchestra – Take The Space Train (Tru Thoughts)
6. Menagerie – They Shall Inherit (Tru Thoughts)
7. Mop Mop – Isle Of Magic (Agogo Records)
8. Chris Potter – The Sirens (ECM)
9. DJ Day – Land Of 1000 Chances (Piecelock 70)
10. Zbonics – Time To Do Your Thing (Session Resurrection)

Etienne De Smet (Radio6, Jazz.nl)
1. Kurt Rosenwinkel – Star of Jupiter (Wommusic)
2. José James – No Beginning No End (Blue Note)
3. Wouter Wierda – Neobas (WSW)
4. Donald Byrd – Byrd In Hand (Blue Note)
5. Ad Colen – Spark (Sweet Briar Music)
6. Billy Hart – All Our Reasons (ECM)
7. Koos Wiltenburg & Eef Albers – Hands On (Fullhouse)
8. Wayne Shorter – Without A Net (Blue Note)
9. Philip Catherine – Cote Jardin (Challenge)
10. Donald Fagen – Sunken Condos (Reprise)

Tim Sprangers (Volskrant, Jazzism)
1. Ivar Grydeland – Bathymetric Modes (Hubro)
2. Tape Cuts Tape – Black Mold (Heavenhotel)
3. Splashgirl – Field Day Rituals (Hubro)
4. Medeski, Martin & Wood – Free Magic (Indirecto Records)
5. Thomas Strønen & Iain Ballamy – Mercurial Balm (ECM Records)
6. The More Socially Relevant Jazz Music Ensemble – Mostly Improvised Instrumental Indie Music (Mainland Records)
7. Nils Frahm – Screws (Erased Tapes)
8. Samuel Rohrer – NOREIA (Arjunamusic)
9. José James – No Beginning No End (Blue Note)
10. Mats Eilertsen Trio – Sails Set (Hubro)

Deel bericht

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Laatste nieuws