Menu Sluiten
Marcel Serierse Tim Langedijk

Marcel Serierse Tim Langedijk

Telegram
The Sand Records
Jazz
Het lijkt in de Nederlandse jazz plotseling schering en inslag om als duo voor de dag te komen. Nu is er het project van drummer Marcel Serierse en gitarist Tim Langedijk. Telegram bevat zes stukken. Met handige overdubs en gelaagde studiotechnieken suggereren de heren een voltallige band die op gezette tijden op dynamische wijze van karakter verandert. Tim Langedijk speelt diverse gitaren en weet voor elk stijlkenmerk precies de juiste sound te vinden. Blues, jazz, rock en soundscapes, plus de onvermijdelijke country, het zit er allemaal in. De gitarist glijdt als een warm mes door de fusionboter. De plaat is lekker in your face gemixed door Serierse zelf en gemasterd door Udo Pannekeet. De cover is van Tom Beek. Wel jammer dat het een kartonnetje is. Musici van dit kaliber zouden hun artistieke kindje beter in een sjieke jas de deur uitdoen.
Storm Bakker

Deel bericht

Laatste recensies

Butcher Brown

Letters From The Atlantic Concord Jazz/V2 Butcher Brown omschrijft zichzelf als ‘hip-hop Mahavishnu’, een moderne 21ste-eeuwse erfgenaam van jazzrockformaties uit de jaren 70 als Mahavishnu

Lees verder »

Joep van Rhijn

Between Fact & Fiction Eigen beheer Trompettist en bugelspeler Joep van Rhijn heeft een nieuws album: Between Fact & Fiction. Dit project is een samenwerking met de

Lees verder »

Buddy Guy

This Is Buddy Guy! Craft Recordings/Concord In 1968 tekende Buddy Guy bij Vanguard en bracht er zijn tweede studioalbum A Man And The Blues uit.

Lees verder »