Menu Sluiten
Kingfish

Kingfish

662
Alligator
Blues
Met zijn debuut was Christone “Kingfish”Ingram in 2019 de bestverkochte artiest van het illustere Alligator. De in Nashville opgenomen opvolger 662 (naar het netnummer van zijn geboorteplaats Clarksdale, Mississippi) bewijst dat dit geen toevalstreffer was. De 22-jarige duivelskunstenaar heeft voor zijn leeftijd een imponerend virtuoze gitaarstijl en een diepe zangstem die vol overtuiging en zelfvertrouwen klinkt. De veelal autobiografische songs die hij samen met drummer-producer Tom Hambridge schreef, beslaan een breed palet aan klankkleuren. Potig rockend (Long Distance Woman, Not Gonna Lie), funky (Too Young To Remember), boogie (My Bad), slowblues (Your Time Is Gonna Come) en zwoele soul (That’s All It Takes); Ingram heeft het allemaal in de vingers. Een absolute topper binnen de nieuwe lichting Afro-Amerikaanse bluesartiesten.
Marcel Haerkens

Deel bericht

Laatste recensies

Butcher Brown

Letters From The Atlantic Concord Jazz/V2 Butcher Brown omschrijft zichzelf als ‘hip-hop Mahavishnu’, een moderne 21ste-eeuwse erfgenaam van jazzrockformaties uit de jaren 70 als Mahavishnu

Lees verder »

Joep van Rhijn

Between Fact & Fiction Eigen beheer Trompettist en bugelspeler Joep van Rhijn heeft een nieuws album: Between Fact & Fiction. Dit project is een samenwerking met de

Lees verder »

Buddy Guy

This Is Buddy Guy! Craft Recordings/Concord In 1968 tekende Buddy Guy bij Vanguard en bracht er zijn tweede studioalbum A Man And The Blues uit.

Lees verder »