Menu Sluiten

Jazz Not Jazz #6 2015, de lijstjes

Mike Bindraban (Good Music Company, State-X New Forms)
1. Mark Guiliana Jazz Quartet – Family First (Beat)
2. Cameron Graves – Planetary Prince (Jack Jimmy/BMI)
3. Elephant9 – Silver Mountain (Rune Grammafon)
4. Plaistow – Titan (Plaistow)
5. Miles Davis – Miles Davis at Newport: 1955-1975 The Bootleg Series (Legacy)
6. Stuart McCallum – City (Naim Label)
7. Revive Music Presents: Supreme Sonacy Vol. 1 (Blue Note)
8. Ibrahim Maalouf – Red & Black Light (Mister)
9. Christian Scott – Stretch Music (Ropeadope)
10. The Internet – Ego Death (Odd Future)

Frank Bolder (LantarenVenster, North Sea Jazz Festival)
1. Kwabs – Love + War (Atlantic/Warner)
2. De Beren Gieren – One Mirrors Many (Clean Feed)
3. Antonio Sanchez & Migration – The Meridian Suite (CamJazz)
4. TaxiWars – TaxiWars (Universal)
5. Jon Cleary – GoGo Juice (FHQ)
6. Get The Blessing – Astronautilus (Naim)
7. Jill Scott – Woman (Atlantic/Warner)
8. Remi Panossian Trio – RP3 (CDZ)
9. Kapok – Glass To Sand (Kerfstok)
10. Sabrina Starke – Sabrina Starke (Star-K/Zip)

Jaap Brienen (Radio 6 Soul & Jazz)
1. Christian Scott – Stretch Music (Ropeadope)
2. Shaun Martin – 7Summers (Ropeadope)
3. Lizz Wright – Freedom & Surrender (Universal)
4. The Souljazz Orchestra -Resistance (Strut)
5. Mocky – Key Change (Heavy Slab)
6. Jill Scott – Woman (Atlantic/Warner)
7. Kapok – Glass To Sand (Kerfstok)
8. Quantic presents The Western Transient – A New Constellation Tahirah Memory (TruThoughts)
9. Daby Touré – Amonafi (Cumbancha/V2)
10. St Germain – St Germain (PLG)

Benny Claeysier (De Werf)
1. Tigran Hamasyan with Yerevan State Chamber Choir – Luys i Luso (ECM)
2. De Beren Gieren – One Mirrors Many (Clean Feed)
3. Kris Defoort Trio – Monks Dance (W.E.R.F.)
4. Nils Frahm – Music For The Motion Picture Victoria
(Erased Tapes)
5. Dawn of Midi – Dysnomia (Erased Tapes)
6. Sun Ra – To Those Of Earth… And Other Worlds Compiled By Gilles Peterson (STRUT)
7. Thundercat – The Beyond/Where The Giants Roam
(Brainfeeder)
8. Dr. Dre – Compton (Aftermath)
9. Dayme Arocena – Nueva Era (Brownswood)
10. MikMâäk – MikMâäk (W.E.R.F.)

Guido van Dieren (Bird, Radio 6, NSJClub)
1. Matthew Halsall & The Gondwana Orchestra – Into Forever (Gondwana)
2. Cecile Mc Lorrin Salvant – For One To Love (Mack Avenue)
3. Bixiga 70 – III (Glitterbeat)
4. Kapok – Glass To Sand (Kerfstok)
5. Daby Toure – Amonafi (Cumbancha)
6. Mick Jenkins – Waves (Cinematic/Good Years)
7. Various Artist – Revive Music Presents Supreme Sonacy Vol 1 (Revive)
8. Terry Lynn Carrington – Mosaic Project (Concord)
9. Dam-Funk – Invite The Light (Stones Throw)
10. Jimi Tenor & Umo – Mysterium Magnum (Herakles)

Sander Grande (Mojo, North Sea Jazz Festival)
1. Jill Scott – Woman (Atlantic/Warner)
2. Ibrahim Maalouf – Kalthoum (Impuls)
3. Antonio Sanchez – The Meridian Suite (CamJazz)
4. Anderson Paak – Venice (Stones Throw)
5. Kwabs – Love + War (Atlantic)
6. Elephant9 – Silver Mountain (Rune Grammofon)
7. Jon Cleary – GoGo Juice (FHQ)
8. Plaistow – Titan (Two Gentlemen)
9. Drifter – Flow (Edition)
10. Tigran Hamasyan – Luys i Luso (ECM)

Guuz Hoogaerts (Bossaboogie.com)
1. Fridolijn – Catching Currents (V2)
2. Beans & Fatback – Heroine Love Struck (Excelsior)
3. Ballake Sisoko, Vincent Segal – Musique De Nuit (No Format!)
4. The Polyversal Souls – Incredible Joy (Philophon)
5. The Weeknd – Beauty Behind The Madness (Universal)
6. Zitakula – Fly And Scatter (Zitakula)
7. The Arcs – Yours, Dreamily (Nonesuch)
8. Kamasi Washington – The Epic (Brainfeeder)
9. Quitapenas – Quitapenas (Mas Tropical)
10. Soul Jazz Orchestra – Resistance (Strut)

Phil Horneman (Wicked Jazz Sounds)
1. Ruby Rushton – Two For Joy (22a Records – vinyl only)
2. Owiny Sigoma Band – Nyanza (Brownswood)
3. Henry Wu – Good Morning Peckham (Rhythm Section Int.)
4. Quantic presents The Western Transient – A New Constellation (Tru Thoughts)
5. VA – From Hell With Love (Lumberjacks In Hell)
6. Jill Scott – Woman (Atlantic/Warner)
7. The Soul Surfers – Soul Rock (Ubiquity)
8. VA – Sounds Of The Universe: Art + Sound Vol.1 (Soul Jazz)
9. Prince – Hit N Run (NPG)
10. Dam-Funk – Invite The Light (Stones Throw)

Dick Hovenga (Jazzism)
1. Girls In Airports – Fables (Edition)
2. Stefano Battaglia Trio – In The Morning (ECM)
3. Drifter – Flow (Edition)
4. STUFF. – STUFF. (News)
5. Mark Guiliana Jazz Quartet – Family First (Beat Music)
6. Jaga Jazzist – Starfire (Ninja Tune)
7. Eska – Eska (Naim Jazz)
8. Tim Garland – Return To The Fire (Edition)
9. Romare – Projections (Ninja Tune)
10. Various Artists – Hommage A Eberhard Weber (ECM)

Gijsbert Kramer (Volkskrant)
1. Selda featuring Boom Pam – Live At Le Guess Who? 2014 (Eigen Beheer -vinyl only)
2. Fresku – Nooit Meer Terug (Top Notch)
3. Kapok – Glass To Sand (Kerfstok)
4. Beans And Fatback – Heroine Lovestruck (Excelsior/V2)
5. The Isley Brothers – The RCA Victor & T Neck Album Masters 1959-1983 (Legacy/Sony)
6. The Arcs – Yours, Dreamily (Nonesuch)
7. Bram Stadhouders – Cantata (Brammetje)
8. Dr. Dre – Compton (Universal)
9. Kamasi Washington – The Epic (Brainfeeder)
10. Miles Davis – At Newport 1955-1975 (Legacy/Sony)

Marcel Kranendonk (Jazz Enter)
1. Peter Brötzmann – Munster Bern (Cubus )
2. Cactus Truck – Seizures Palace (Not Two)
3. Ellery Eskelin – Solo Live At Snugs (Hat Hut)
4. Achim Kaufmann’s Grünen – Pith & Twig (Clean Feed)
5. Zanussi 5 – Live in Coimbra (Clean Feed)
6. Jesse Van Ruller – Phantom, The Music Of Joe Henderson (55 Records)
7. Peter Brötzman John Edwards Steve Noble – Soulfood Available (Clean Feed)
8. Dikeman-Parker-Drake – Live At La Resistenza
(El Negocito)
9. Agustí Fernández, Mats Gustafsson – Burnin The Lab! (Discordian)
10. Martin Küchen & Landæus Trio – Four Lamentations And One Wicked Dream Of Innocence (Moserobie)

Niels Nieuborg (North Sea Jazz Club)
1. Janelle Monae – The Eephus (Wondaland)
2. Arturo O’Farrill and the Afro Latin Jazz Orchestra – Cuba The Conversation Continues (Motema)
3. Dexter Story – Wondem (Soundway)
4. Dam-Funk – Invite The Light (Stones Throw)
5. Christian Scott – Stretch Music (Ropeadope)
6. Various Artists – Supreme Sonacy Vol.1 (Blue Note)
7. Prince – Hit N Run (NPG)
8. Roman GianArthur – OK Lady (Wondaland)
9. Nicholas Payton – Letters (Paytone)
10. Gary Clark Jr – The Story Of Sonny Boy Slim (Warner)

Onno Post (Lantaren-Venster, Muziekweb.Nl)
1. Christian Scott – Stretch Music (Ropeadope)
2. Leron Thomas – Cliquish (Heavenly Sweetness)
3. Floating Points – Eleania (Pluto)
4. Kapok – Glass To Sand (Kerfstok)
5. LV – Ancient Mechanisms (Brownswood)
6. Elephant9 – Silver Mountain (Rune)
7. Dave Douglas – High Risk (Greenleaf)
8. Plaistow – Kari (Plaistow)
9. Bixiga 70 – III (Glitterbeat)
10. Mouse on the Keys – The Flowers Of Romance
(Mulemusiq)

Huub van Riel (Bimhuis)
1. Guus Janssen – Meeting Points (Bimhuis)
2. Benoit Delbecq 3 – Ink (Clean Feed)
3. Ken Thomson and Slow Fast – Settle (NCM East)
4. Ab Baars Trio – Slate Blue (Wig 24)
5. Evan Parker, Joe Morris, Nate Wooley – Ninth Square (Clean Feed)
6. Kenny Wheeler – Songs For Quintet (ECM)
7. Kapok – Glass To Sand (Kerfstok)
8. Fred Hersch – Solo (Palmetto)
9. Introducing M-Base – Brooklyn In 1980s (Winter & Winter)
10. Bobby Bradford & John Carter Quintet – No U-Turn (Dark Tree)

Davy Van Robays (Gent Jazz)
1. Kamasi Washington – The Epic (Brainfeeder)
2. De Beren Gieren – One Mirrors Many (Clean Feed)
3. Miles Davis – Miles Davis At Newport The Bootleg Series Vol. 4 (Columbia)
4. Lianne La Havas – Blood (Warner)
5. Bambi Pang Pang feat. Andrew Cyrille – Drop Your Plans (El Negocito)
6. Fred Hersch – Solo (Palmetto)
7. Richard Hawley – Hollow Meadows (Parlophone)
8. Shai Maestro Trio – Untold Stories (Sound Surveyor)
9. Nils Frahm – Music For The Motion Picture Victoria
(Erased Tapes)
10. Plaistow – Titan (Dyfl)

Etienne de Smet (Jazz030.nl)
1. Antonio Sanchez – The Meridian Suite (Cam Jazz)
2. Cecile McLoren Salvant – For One To Love (Mack
Avenue)
3. Lizz Wright – Freedom & Surrender (Verve)
4. Stefano Battaglia – In The Morning (ECM)
5. Maria Schneider – The Thompson Fields (Artistshare)
6. Scott Henderson – The Vibe Station (eigen beheer)
7. Bugge Wesseltoft – Bugge & Friends (Jazzland)
8. Steve Gadd band – 70 Strong (BMF Jazz)
9. Sabrina Malheiros – Equilibria (Far Out)
10. Jill Scott – Woman (Atlantic)

Tim Sprangers (Jazzism, De Ruimte)
1. Dikeman Parker Drake – Live At La Resistenza (El
Negocito)
2. All Included – Satan In Plain Clothes (Clean Feed)
3. Møster! – When You Cut Into The Present (Hubro)
4. Sgt. Fuzzy – s/t (El Negocito)
5. Almeida, Duynhoven, Klein – Vibrate In Sympathy (Clean Feed)
6. De Beren Gieren – One Mirrors Many (Clean Feed)
7. The Ex at Bimhuis – 1991-2015 (Bimhuis/
Konkurrent)
8. Erland Dahlen – Blossom Bells (Hubro)
9. Nils Økland Band – Kjovatn (ECM)
10. Kapok -Glass To Sand (Kerfstok)

Bartho van Straaten (Paradox)
1. FORQ – Batch (Ground Up)
2. De Beren Gieren – One Mirrors Many (Clean Feed)
3. Nordmann – Alarm! (W.E.R.F.)
4. Mark Giuliana Jazz Quartet – Family First (Beat Music)
5. Shai Maestro Trio – Untold Stories (Sound Surveyor)
6. Harmen Fraanje, Brice Soniano, Toma Gouband – Shades Of Blue (Astro)
7. PLaistow – Titan (Plaistow)
8. The Bureau of Atomic Tourism – Hapax Legomena (Rat)
9. Kapok – Glass To Sand (Kerfstok)
10. Drifter – Flow (Edition)

Deel bericht

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Laatste nieuws