Menu Sluiten
Orchestre Tout Puissant Marcel Duchamp

Orchestre Tout Puissant Marcel Duchamp

We’re OK. But We’re Lost Anyway
Bongo Joe Records
Jazz
Dit Zwitserse orkest brengt onder leiding van contrabassist/componist Vincent Bertholet met hun vijfde album een mix van free jazz, klassiek, highlife, kraut en brass. De naam is een hommage aan een groot Frans kunstenaar, zijn dadaïstische humor, en aan traditionele Afrikaanse bands. Het twaalfkoppige orkest pakt mooi uit met het symfonische Be Patient en het poppy So Many Things, gezongen door de Engelse vocaliste Aby Vulliamy. Ook het door haar gezongen We Can Can We is goed, mede door de blazers die ook inFlux een belangrijke rol spelen. Op het album weerklinken strijkers, gitaren, bongo’s en marimba’s. Beginning, gezongen door Jo Burke, start met een minimalistische groove en leidt ons via een percussief middenstuk naar een pakkend eind.
Rik van Boeckel

Deel bericht

Laatste recensies

Butcher Brown

Letters From The Atlantic Concord Jazz/V2 Butcher Brown omschrijft zichzelf als ‘hip-hop Mahavishnu’, een moderne 21ste-eeuwse erfgenaam van jazzrockformaties uit de jaren 70 als Mahavishnu

Lees verder »

Joep van Rhijn

Between Fact & Fiction Eigen beheer Trompettist en bugelspeler Joep van Rhijn heeft een nieuws album: Between Fact & Fiction. Dit project is een samenwerking met de

Lees verder »

Buddy Guy

This Is Buddy Guy! Craft Recordings/Concord In 1968 tekende Buddy Guy bij Vanguard en bracht er zijn tweede studioalbum A Man And The Blues uit.

Lees verder »