Menu Sluiten
Amparanoia

Amparanoia

Himnopsis Colectiva
Mamita Records/Xango Music
World/Jazz
Het nieuwe album van Amparanoia, de opvolger van El Coro de Mi Gente (2017), biedt de vertrouwde mestizo-mix van rumba, reggae, cumbia en pop; met de warme stem van Amparo Sanchez als gangmaker. Himnopsis is een samentrekking van hymne en hypnose; daarmee wil Amparo haar gevoel tijdens de corona-crisis uitdrukken. De eerste track Genetica is vrolijk, in El Dia Que No weerklinken Balkan-achtige blazers. In Yo te Doy zijn de surfachtige gitaarriffs opvallend. Solo Quiero Cumbia zingt Amparo hier en dat komt erg sterk tot uiting in het nummer Cumbia Perfecta. La Despedida is een gevoelig lied over afscheid nemen. Erg mooi zijn De Principio a Fin en Centimetros met surfgitaren en mariachi-trompet. Galiza Tropical is de beste track is van dit aanstekelijke album waarop Amparanoia een sterke cross-over van diverse genres produceert!
Rik van Boeckel

Deel bericht

Laatste recensies

Butcher Brown

Letters From The Atlantic Concord Jazz/V2 Butcher Brown omschrijft zichzelf als ‘hip-hop Mahavishnu’, een moderne 21ste-eeuwse erfgenaam van jazzrockformaties uit de jaren 70 als Mahavishnu

Lees verder »

Joep van Rhijn

Between Fact & Fiction Eigen beheer Trompettist en bugelspeler Joep van Rhijn heeft een nieuws album: Between Fact & Fiction. Dit project is een samenwerking met de

Lees verder »

Buddy Guy

This Is Buddy Guy! Craft Recordings/Concord In 1968 tekende Buddy Guy bij Vanguard en bracht er zijn tweede studioalbum A Man And The Blues uit.

Lees verder »