Menu Sluiten
Trijntje Oosterhuis & Jazz Orchestra Of The Concertgebouw

Trijntje Oosterhuis & Jazz Orchestra Of The Concertgebouw

Wonderful Christmas Time
Blue Note
Jazz
Negen jaar geleden bracht Trijntje Oosterhuis voor Blue Note het album Sundays In New York uit met het Clayton-Hamilton Jazz Orchestra. Daarna werd het stil en het leek alsof de zangeres een van de velen was die het eventjes op Blue Note mochten proberen. Maar kijk, John Clayton is weer betrokken bij haar nieuwe kerstplaat met het Jazz Orchestra of the Concertgebouw, en Blue Note kondigt aan meer albums met Trijntje uit te brengen. De producers namen het zekere voor het onzekere, want het merendeel van de liedjes komt uit het klassieke kerstgenre, met enkele songs die in dezelfde sfeer passen, zoals What A Wonderful World en Baby It’s Cold Outside. Gezapig en sentimenteel. Het avontuur komt van de orkestleden en van gasten als saxofonist Candy Dulfer en vocalisten Alain Clark, Steffen Morrison en Jeangu Macrooy.
Coen de Jonge

Deel bericht

Laatste recensies

Butcher Brown

Letters From The Atlantic Concord Jazz/V2 Butcher Brown omschrijft zichzelf als ‘hip-hop Mahavishnu’, een moderne 21ste-eeuwse erfgenaam van jazzrockformaties uit de jaren 70 als Mahavishnu

Lees verder »

Joep van Rhijn

Between Fact & Fiction Eigen beheer Trompettist en bugelspeler Joep van Rhijn heeft een nieuws album: Between Fact & Fiction. Dit project is een samenwerking met de

Lees verder »

Buddy Guy

This Is Buddy Guy! Craft Recordings/Concord In 1968 tekende Buddy Guy bij Vanguard en bracht er zijn tweede studioalbum A Man And The Blues uit.

Lees verder »