Menu Sluiten
Eric Vloeimans

Eric Vloeimans

Wild Port Of Europe
V-Flow Music
Jazz/Soundtrack
Zouden de ouders van de Blote Bunzingbaby’s al gehoord hebben van de compositie die trompettist Eric Vloeimans aan hun kroost heeft gewijd? Mogelijk zijn de Kwikkende Kwikstaartjes van oordeel dat hun gekwinkeleer nog veel mooier vorm had kunnen krijgen dan wat Vloeimans, Jörg Brinkmann (cello) en Dirk-Peter Kölsch (drums en percussie) er van hebben gemaakt. Maar zoals altijd wordt het volk niks gevraagd; de hoofdpersonen van de film die regisseur Willem Berents heeft gemaakt over de verscholen natuurlijke rijkdom in de Rotterdamse haven werden zelfs niet bij de première uitgenodigd. Vloeimans c.s. legden op grond van de hun aangereikte beelden 39 (!) composities vast, merendeels kort tot ultrakort. Alleen de Proloog en Epiloog kunnen bogen op meer dan drie minuten, net als Duizend Krabbenpootjes. Fascinerend.
Coen de Jonge

Deel bericht

Laatste recensies

Butcher Brown

Letters From The Atlantic Concord Jazz/V2 Butcher Brown omschrijft zichzelf als ‘hip-hop Mahavishnu’, een moderne 21ste-eeuwse erfgenaam van jazzrockformaties uit de jaren 70 als Mahavishnu

Lees verder »

Joep van Rhijn

Between Fact & Fiction Eigen beheer Trompettist en bugelspeler Joep van Rhijn heeft een nieuws album: Between Fact & Fiction. Dit project is een samenwerking met de

Lees verder »

Buddy Guy

This Is Buddy Guy! Craft Recordings/Concord In 1968 tekende Buddy Guy bij Vanguard en bracht er zijn tweede studioalbum A Man And The Blues uit.

Lees verder »