Menu Sluiten
Natashia Kelly

Natashia Kelly

Dear Darkening Ground
W.E.R.F.
Jazz/Folk
De Belgische Natashia Kelly liet zich voor haar album Dear Darkening Ground inspireren door de relatie tussen mens en natuur. Ze geeft hier een poëtische, melancholische interpretatie van, startend met de gelijknamige opener. Dit stuk is gebaseerd op een tekst van R.M Rilke. Verder schreef Kelly zelf de andere composities, behalve Shadows In The Rain, van Sting. Ze heeft een frisse, doorleefde stem, waarbij haar Ierse roots duidelijk hoorbaar zijn. Haar songs hebben sterke melodieën en subtiele solo’s, waarbij Nicola Andrioli op piano en Ruben Machtelinckx op gitaar vlammen. Ook bassist Yannick Peeters en drummer Dré Pallemaerts zijn zwaargewichten, en vormen een uitstekende ritmesectie. In sommige stukken komt Kelly technisch en qua diepte in de laagte wat tekort en in de hoogte ontbreekt het soms aan power, zoals in Miracle and Mirage en The Mighty Absence.
Angelique van Os

Deel bericht

Laatste recensies

Butcher Brown

Letters From The Atlantic Concord Jazz/V2 Butcher Brown omschrijft zichzelf als ‘hip-hop Mahavishnu’, een moderne 21ste-eeuwse erfgenaam van jazzrockformaties uit de jaren 70 als Mahavishnu

Lees verder »

Joep van Rhijn

Between Fact & Fiction Eigen beheer Trompettist en bugelspeler Joep van Rhijn heeft een nieuws album: Between Fact & Fiction. Dit project is een samenwerking met de

Lees verder »

Buddy Guy

This Is Buddy Guy! Craft Recordings/Concord In 1968 tekende Buddy Guy bij Vanguard en bracht er zijn tweede studioalbum A Man And The Blues uit.

Lees verder »