Menu Sluiten
Hilde Louise Asbjørnsen & Anders Aarum

Hilde Louise Asbjørnsen & Anders Aarum

Movies & Stories Like This
Sweet Morning Music
JAZZ
Zo onbestemd als het album begint met They Don’t Make Movies, zo trefzeker is de rest ervan. Een zangeres met een zuivere, soms haperende en onzekere stem, begeleid door een jazzomnivoor op de piano. Asbjrørnsen en Aarum, deze twee Noren hebben met Movies & Stories Like This een album afgeleverd dat waarschijnlijk nog een tijdje zal nagalmen. Zangeres, songwriter en cabaretier Asbjørnsen heeft sinds 2004 een dozijn albums afgeleverd, en onmiskenbaar gaan tijdens het luisteren van deze plaat de gedachten uit naar Brecht en Weill, Evans en Zetterlund. Maar toch zijn alle negen op dit album ondergebrachte nummers eigen composities. Asbjørnssen betoont zich een meester in de vertellingen over emoties, zoals in de wals Funny How Love, waarin zowel de begoocheling als de ontluistering van de liefde worden bezongen.
Robin Arends

Deel bericht

Laatste recensies

Butcher Brown

Letters From The Atlantic Concord Jazz/V2 Butcher Brown omschrijft zichzelf als ‘hip-hop Mahavishnu’, een moderne 21ste-eeuwse erfgenaam van jazzrockformaties uit de jaren 70 als Mahavishnu

Lees verder »

Joep van Rhijn

Between Fact & Fiction Eigen beheer Trompettist en bugelspeler Joep van Rhijn heeft een nieuws album: Between Fact & Fiction. Dit project is een samenwerking met de

Lees verder »

Buddy Guy

This Is Buddy Guy! Craft Recordings/Concord In 1968 tekende Buddy Guy bij Vanguard en bracht er zijn tweede studioalbum A Man And The Blues uit.

Lees verder »